Dodanie serwera jest całkowicie bezpłatne.

Aby serwer mógł zdobywać punkty musi znaleźć się na liście z serwerami Promowanymi lub SuperBoost.

Aby zdobywać punkty na serwerach, zaloguj się na swoje konto, a następnie przejdź do Panelu Użytkownika. W sekcji 'Graj i zarabiaj' znajdziesz listę wszystkich serwerów, na których zdobywanie punktów jest możliwe.

Użytkownik, którego podałeś jako osobę polecającą podczas rejestracji konta otrzymuje 10% punktów za każde odebrane przez Ciebie punkty za grę na serwerach z sekcji 'Graj i zarabiaj'. Na przykład, gdy Ty odbierzez za grę 10 pkt - gracz polecający otrzyma dzięki Tobie 10% z Twojej nagrody czyli 1 pkt.

Nie jest to prawdą, ponieważ nie korzystamy z żadnych botów. Co do użytkowników, którzy oszukują - są szybko wyłapywani i blokowani dzięki naszemu skutecznemu systemowi.

Reklama SuperBoost to inaczej wejścia graczy na twój serwer. Zadaniem gracza jest spędzić na twoim serwerze minimum 10 minut, aby wejście na serwer zostało zaliczone. Jest to najskuteczniejsza reklama w naszej ofercie.

Lista Promowana to serwery, których pozycja uzależniona jest od ilości podbić. Im więcej podbić tym serwer wyżej, a najlepsze 5 serwerów otrzymuje reklame.

Tak, statystyki strony są prowadzone od 8 stycznia 2024r.

W tej chwili w naszej ofercie nie ma reklam MASTERBOOST.

Użytkownicy wybierają serwer z największą liczbą punktów do zdobycia więc w pierwszej kolejności wchodzą na serwery z listy SuperBoost i tutaj płacisz tylko za efekty! Jeśli nie przyciągniemy żadnego gracza na Twój serwer - nie zapłacisz nawet grosza!

Gracze chętniej wybierają serwery, które są na szczycie listy SuperBoost ale przede wszystkim te, które nie są puste! Na pusty serwer mało graczy chce wchodzić więc musisz zadbać o podstawę, a nasza reklama ma za zadanie utrzymać graczy na twoim serwerze!

Nasze reklamy mają za zadanie utrzymać graczy na twoim serwerze. Im ciekawszy serwer i lepsza reklama tym więcej osób odwiedzi Twój serwer.

Są wyłapywani przez nasz system i blokowani. Jeśli widzisz gracza który łamie regulamin zgłoś go tutaj!